به عنوان یک وارد کننده و توزیع کننده قدرتمند از محصولات صنعتی، ما قادر به حمایت از همه مشتریان موجود از جمله صنایع، خرده فروشان، شرکت های مهندسی و شرکت های تجاری، با بهره مندی از مهارت های مدرن بازاریابی و پتانسیل های اقتصادی موجود می باشیم.

گروه اندرسون قادر به توزیع محصولات برای برند های شناخته شده از طریق شبکه فروش هوشمند بوده وهمچنین قادر به ایجاد درخواست های جدید برای محصولات شناخته نشده در منطقه می باشد.

در زمینه تامین قطعات، ما مفتخر بر آنیم که برای اولین بار به عنوان منبع قابل اعتماد برای تامین قطعات یدکی اصل در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی درمنطقه شناخته شویم به طوریکه رکورد ثبت بیش از ۸۰۰۰ درخواست را در طول ۸ سال داشته ایم.

از آنجائیکه ما توسط مشتریان در وهله اول جهت اجرا پروژه های کلیدی EPCC و EC منصوب شده ایم به راحتی می توانیم تعمیرات و یا جایگزین کردن قطعات یدکی مورد نیاز را شناسایی و اصلاح کنیم.

مشتریان به تعمیر و نگهداری ویا پیشرفت جدید تجهیزات و ماژول های موجود، نیازمند هستند و ما نیروی کار ماهر، فن آوری دانش فنی و تجهیزات جامع برای ارائه خدمات مورد نیاز به آنها را دارا می باشیم.