گروه تجاری – مهندسی اندرسون با نام ثبتی ایده نگاران توسعه پارس به عنوان یک شرکت سهامی خاص با بالاترین سرمایه ی اولیه ی ثبت شده در ایران و تجربه ای بالغ بر 26سال تلاش در عرصه صنعت و تجارت و نیز بهره مندی از یکپارچگی و ادغام با گروه تجاری آسکو اینترنشنال (ASCO) که معرف حضور صنایع نفت و گاز می باشد ،مفتخر است بهترین خدمات در تامین کلیه ی تجهیزات فنی و مهندسی مورد نیاز در صنایع کشور را ارئه داده و اعتباری ماندگار نزد متخصصان و صنایع کشور به یادگار بگذارد .

گروه اندرسون با سابقه ای درخشان بالغ بر 26 سال تجربه، مفتخر به ارائه خدمات تجاری و مهندسی به مشتریان خود در سراسر جهان می باشد. اجرای پروژه های صنعتی، راه حل های مهندسی و تهیه ی اقلام و محصولات صنعتی، تخصص اصلی گروه تجاری اندرسون می باشد. علاوه بر تعمیرات ماشین آلات و ارتقاء سیستم های قدیمی، گروه در زمینه واردات ماشین آلات و تجهیزات سنگین از جمله توربین، کمپرسور، پمپ، شیرآلات ، تجهیزات پنوماتیک، تجهیزات هیدرولیک، برق و ابزار دقیق، آنالایزرها، ابزار تست و اندازه گیری، قطعات الکترونیکی، مواد اولیه، شیمیایی و سایر کالاهای عمومی صنعتی فعالیت می نماید. در یک نگاه، در کنار درخشش به عنوان استاکیست برتر و تامین کننده ممتاز، با داشتن شبکه پخش هوشمند و فروشگاههای زنجیره ای، این مجموعه به عنوان یک شرکت بین المللی پیشرو و خوشنام در تأمین تمامی خدمات و تجهیزات ضروری بخش صنعت به ویژه در زمینه های توزیع و انتقال برق، نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی فعال می باشد.

گروه اندرسون

گروه اندرسون مفتخر است به حمایت از همه مشتریان موجود از جمله صنایع ،کارخانجات ،خرده فروشان ،شرکت های خصوصی و شرکت های تجاری بوده و با بهره مندی از مهارت های مدرن مهندسی و پتانسیل کم نظیر اقتصادی قادر به واردات و توزیع محصولات گوناگون از برندهای شناخته شده می باشد . در زمینه قطعات ،مفتخر بر آنیم که برای اولین بار به عنوان منبع قابل اعتماد برای تامین قطعات یدکی اصل در حوزه نفت ،گاز و پتروشیمی در منطقه شناخته شده ایم و به خود میبالیم که ثبت رکورد بیش از 8000 درخواست را در طول 8 سال داشته ایم .

گروه اندرسون در بازار های جهانی فعالیت داشته و شهرت بسیاری در زمینه طراحی ،اجرا ، تامین ،نصب و نگهداری کامل کارخانجات ،ماشین آلات  سنگین و واحد های عملیاتی در حوزه نفت ، گاز ، شیمیایی ،پتروشیمی ،انرژی هسته ای ، محیط زیست و تصفیه و بازیافت به دست آورده است . گروه اندرسون قادر به ارتقاء به سیستم های موجود برای رسیدن به بالاترین بهره وری ممکن است که آن نیز همانند طراجی و اجرای پروژه های جدید ارزشمند می باشد .

مهارت های ما

Web Design 90
HTML/CSS 95
Graphic Design 85

مشتریان